MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Huzairil Nizam bin Ibrahim Yang Dipertua 09-8403101 09-8483210 ydp@mpd.gov.my
Mohd Huzairil Nizam bin Ibrahim Yang Dipertua 09-8403101 09-8483210 ydp@mpd.gov.my
Mohd Nasir bin Kasim Mohd. Nasir bin Kasim Setiausaha 09-8403102 09-8483210 su@mpd.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Che Wan Naimah binti Che Wan Ramli Che Wan Naimah binti Che Wan Ramli Penolong Pegawai Tadbir 09-8403166 09-8483210 cwnaimah@mpd.gov.my
Tengku Suhaimi bin Tengku Abu Bakar Tengku Suhaimi bin Tengku Abu Bakar Pengarah 09-8403134 09-8483210 tengkusuhaimi@mpd.gov.my
Bahagian Teknologi Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Afni Raziah binti Alias Nor Afni Raziah binti Alias Pegawai Teknologi Maklumat 09-8403104 09-8483210 afniraziah@mpd.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Maryam Binti Mohd Ghani Maryam Binti Mohd Ghani Akauntan 09-8403109 09-8483210 maryam@mpd.gov.my
Wan Izzulhilmi bin Che Wan Nor Azizi Wan Izzulhilmi bin Che Wan Nor Azizi Penolong Pegawai Tadbir 09-8403192 09-8483210 izzulhilmi@mpd.gov.my
Jabatan Kawalan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Syazwana binti Sulaiman Syazwana Binti Sulaiman Arkitek 09-8403106 09-8483210 syazwana@mpd.gov.my
Syazwana binti Sulaiman Syazwana Binti Sulaiman Arkitek 09-8403106 09-8483210 syazwana@mpd.gov.my
Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Rusdi Bin Awang@Mohd Daham Rusdi Bin Awang @ Mohd Daham Pegawai Penilaian 09-8403188 09-8483210 rusdi@mpd.gov.my
Jabatan Pelesenan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Yati Binti Abdul Rahman Razak Bin Muda Pegawai Kesihatan Persekitaran 09-8403112 09-8483210 yatiabrahman@mpd.gov.my
Yati Binti Abdul Rahman Razak Bin Muda Pegawai Kesihatan Persekitaran 09-8403112 09-8483210 yatiabrahman@mpd.gov.my
Jabatan Kejuruteraan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Fauzi bin Ibrahim Fauzi bin Ibrahim Jurutera 09-8403119 09-8483210 fauzi@mpd.gov.my
Jabatan Perancangan Bandar dan Desa
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Safuan bin Ismail Safuan Bin Ismail Pegawai Perancang Bandar dan Desa 09-8403179 09-8483210 safuan@mpd.gov.my
Bahagian Landskap Dan Taman Rekreasi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Faisal bin Ishtiyaq Ahmed Ahmad Faisal Bin Ishtiyaq Ahmed Arkitek Landskap 09-8403120 09-8483210 faisal@mpd.gov.my
Unit Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norhadiyana binti Abdul Latif Noraffinie binti Norwen Pegawai Perancang Bandar & Desa 09-8403110 09-8483210 norhadiyana@mpd.gov.my
Bahagian Perkhidmatan Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Fariduddin Bin Gahali @ Ghazali Ahmad Fariduddin Bin Gahali @ Ghazali Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran 09-8403113 09-8483210 fariduddin@mpd.gov.my
Jabatan Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Khamaru Zaman bin Muda Khamaru Zaman bin Muda Pegawai Penguatkuasa 09-8403300 09-8483210 khamaruzaman@mpd.gov.my
Unit Undang Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mazlifah binti Mohammad Mazlifah Binti Mohamad Pegawai Undang-undang 09-8403105 09-8483210 mazlifah@mpd.gov.my
Unit Audit Dalam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Siti Nur Fazlin binti Harun Siti Nur Fazlin binti Harun Akauntan 09-8403116 09-8483210 fazlin@mpd.gov.my