MENU

Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Haji Lizan bin Che Mat Tuan Haji Lizan bin Che Mat Yang Dipertua 09-8403101 09-8483210 ydp@mpd.gov.my
Fadli Yusof bin Haji Zakaria Fadli Yusof bin Haji Zakaria Setiausaha 09-8403102 09-8483210 su@mpd.gov.my
Mohd Milzam bin Nur Anuar Mohd Milzam bin Nur Anuar Pengarah 09-8403134 09-8483210 milzam@mpd.gov.my
Siti Nur Fazlin binti Harun Siti Nur Fazlin binti Harun Akauntan 09-8403116 09-8483210 fazlin@mpd.gov.my
Che Wan Naimah binti Che Wan Ramli Che Wan Naimah binti Che Wan Ramli Penolong Pegawai Tadbir 09-8403166 09-8483210 cwnaimah@mpd.gov.my
Unit Korporat dan Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Wan Nabila Aisha binti Wan Bakhri Wan Nabila Aisha binti Wan Bakhri Pegawai Korporat dan Perhubungan Awam 09-8403122 09-8483210 wnabila@mpd.gov.my
Bahagian Teknologi Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Afni Raziah binti Alias Nor Afni Raziah binti Alias Pegawai Teknologi Maklumat 09-8403104 09-8483210 afniraziah@mpd.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zalehah binti Mohamad Zalehah binti Mohamad Akauntan 09-8403109 09-8483210 zalehah@mpd.gov.my
Wan Izzulhilmi bin Che Wan Nor Azizi Wan Izzulhilmi bin Che Wan Nor Azizi Penolong Pegawai Tadbir 09-8403192 09-8483210 izzulhilmi@mpd.gov.my
Bahagian Kawalan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Syazwana binti Sulaiman Syazwana binti Sulaiman Arkitek 09-8403106 09-8483210 syazwana@mpd.gov.my