MENU

Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Osman bin A. Bakar Encik Osman bin A. Bakar Yang Dipertua 09-8403101 09-8483210 ydp@mpd.gov.my
Encik Fadli Yusof bin Haji Zakaria Encik Fadli Yusof bin Haji Zakaria Setiausaha 09-8403102 09-8483210 su@mpd.gov.my
Encik Mohd Milzam bin Nur Anuar Encik Mohd Milzam bin Nur Anuar Pengarah 09-8403134 09-8483210 milzam@mpd.gov.my
Bahagian Pentadbiran Dan Kesetiausahaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Cik Diyana Binti Salleh Cik Diyana Binti Salleh Pembantu Setiausaha Pejabat (PA YDP) 09-8403143 09-8483210 diyana@mpd.gov.my
Unit Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Affizwan bin Sulong Affizwan bin Sulong Penolong Jurutera 09-8403147 09-8483210 affizwan@mpd.gov.my
Unit Korporat dan Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Abdul Salam Bin Mamat Abdul Salam Bin Mamat Penolong Pegawai Tadbir 09-8403206 09-8483210 salam@mpd.gov.my
Wan Nabila Aisha binti Wan Bakhri Pegawai Korporat dan Perhubungan Awam 09-8481931 09-8483210 aisha@mpd.gov.my
Tengku Mohammad Hafirol Bin Tengku Mahamud Tengku Mohammad Hafirol Bin Tengku Mahamud Pembantu Tadbir (P/O) 09-8403206 09-8483210 hafirol@mpd.gov.my
Mohd Izzat Fikri bin Abdullah Mohd Izzat Fikri bin Abdullah Pegawai Khidmat Pelanggan 09-8403154 09-8483210 izzat@mpd.gov.my
Nurul Liyana Amirah binti Mohamad Nurul Liyana Amirah binti Mohamad Pegawai Khidmat Pelanggan 09-8403154 09-8483210 liyana@mpd.gov.my