MENU

Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tengku Suhaimi bin Tengku Abu Bakar Pengarah Jabatan Khidmat Pengurusan 09-8403134 09-8483210 tengkusuhaimi@mpd.gov.my
Che Wan Naimah binti Che Wan Ramli Che Wan Naimah binti Che Wan Ramli Penolong Pegawai Tadbir 09-8403166 09-8483210 cwnaimah@mpd.gov.my
Unit Korporat dan Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Abdul Salam bin Mamat Abdul Salam bin Mamat Penolong Pegawai Tadbir 09-8481206 09-8483210 salam@mpd.gov.my
Bahagian Teknologi Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Afni Raziah binti Alias Nor Afni Raziah binti Alias Pegawai Teknologi Maklumat 09-8403104 09-8483210 afniraziah@mpd.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Maryam Binti Mohd Ghani Maryam Binti Mohd Ghani Akauntan 09-8403109 09-8483210 maryam@mpd.gov.my
Wan Izzulhilmi bin Che Wan Nor Azizi Wan Izzulhilmi bin Che Wan Nor Azizi Penolong Pegawai Tadbir 09-8403192 09-8483210 izzulhilmi@mpd.gov.my
Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Rusdi Bin Awang @ Mohd Daham Rusdi Bin Awang@Mohd Daham Pengarah Jabatan Penilaian 09-8403188 09-8483210 rusdi@mpd.gov.my
Siti Rohayu binti Mohd Fuad Siti Rohayu binti Mohd Fuad Pegawai Penilaian 09-8403180 09-8483210 ayu@mpd.gov.my
Jabatan Pelesenan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Yati Binti Abdul Rahman Yati Binti Abdul Rahman Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran 09-8403112 09-8483210 yatiabrahman@mpd.gov.my
Jabatan Kejuruteraan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Fauzi bin Ibrahim Fauzi bin Ibrahim Jurutera 09-8403119 09-8483210 fauzi@mpd.gov.my
Bahagian Perparitan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Khairul Asyraf bin Kamarudin Mohd Khairul Asyraf bin Kamarudin Jurutera 09-8403111 09-8483210 asyraf@mpd.gov.my
Jabatan Perancangan Bandar dan Desa
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Safuan Bin Ismail Tpr. Safuan bin Ismail Pegawai Perancang Bandar & Desa 09-8403179 09-8483210 safuan@mpd.gov.my
Bahagian Landskap Dan Taman Rekreasi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Faisal Bin Ishtiyaq Ahmed Ahmad Faisal bin Ishtiyaq Ahmed Arkitek Landskap 09-8403120 09-8483210 faisal@mpd.gov.my
Unit Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norhadiyana binti Abdul Latif Pegawai Perancang Bandar & Desa 09-8403110 09-8483210 norhadiyana@mpd.gov.my
Jabatan Kawalan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Syazwana binti Sulaiman Syazwana binti Sulaiman Pengarah Jab. Kawalan Bangunan 09-8403106 09-8483210 syazwana@mpd.gov.my
Ir. Ts. Khairul Hisyam Bin Ab. Ghani Jurutera 09-8481931 09-8483210 khairulhisyam@terengganu.gov.my
Bahagian Perkhidmatan Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Fariduddin Bin Gahali @ Ghazali Ahmad Fariduddin Bin Gahali @ Ghazali Pegawai Kesihatan Persekitaran 09-8403113 09-8483210 fariduddin@mpd.gov.my
Jabatan Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Khamaru Zaman bin Muda Khamaru Zaman bin Muda Pegawai Penguatkuasa 09-8403300 09-8483210 khamaruzaman@mpd.gov.my
Unit Undang Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mazlifah Binti Mohamad Mazlifah binti Mohammad Pegawai Undang-Undang 09-8403105 09-8483210 mazlifah@mpd.gov.my
Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Huzairil Nizam bin Ibrahim Mohd Huzairil Nizam bin Ibrahim Yang Dipertua 09-8403101 09-8483210 ydp@mpd.gov.my
Mohd. Nasir bin Kasim Mohd. Nasir bin Kasim Setiausaha 09-8403102 09-8483210 su@mpd.gov.my
Unit Audit Dalam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Siti Nur Fazlin binti Harun Siti Nur Fazlin binti Harun Akauntan, Unit Audit Dalam 09-8403116 09-8483210 fazlin@mpd.gov.my