MENU

Unit Korporat dan Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Juria binti Samsudin Juria binti Samsudin Pembantu Tadbir (P/O) 09-8403206 09-8483210 juesyaza@mpd.gov.my
Abdul Salam Bin Mamat Abdul Salam Bin Mamat Penolong Pegawai Tadbir 09-8403206 09-8483210 salam@mpd.gov.my
Wan Nabila Aisha binti Wan Bakhri Wan Nabila Aisha binti Wan Bakhri Pegawai Korporat dan Perhubungan Awam 09-8403122 09-8483210 wnabila@mpd.gov.my
Tengku Mohammad Hafirol Bin Tengku Mahamud Tengku Mohammad Hafirol Bin Tengku Mahamud Pembantu Tadbir (P/O) 09-8403206 09-8483210 hafirol@mpd.gov.my
Mohd Izzat Fikri bin Abdullah Mohd Izzat Fikri bin Abdullah Pegawai Khidmat Pelanggan 09-8403154 09-8483210 izzat@mpd.gov.my
Nurul Liyana Amirah binti Mohamad Nurul Liyana Amirah binti Mohamad Pegawai Khidmat Pelanggan 09-8403154 09-8483210 liyana@mpd.gov.my
Unit Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Affizwan bin Sulong Affizwan bin Sulong Penolong Jurutera 09-8403147 09-8483210 affizwan@mpd.gov.my
Jabatan Kejuruteraan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Afandi Bin Zakaria Afandi Bin Zakaria Pekerja Awam 09-8481931 09-8483210
Bahagian Penyelenggaran Dan Peralatan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Roshadi Bin Mohamed Roshadi Bin Mohamed Pekerja Awam 09-8481931 09-8483210
Zamri Bin Mohamad Nor Zamri Bin Mohamad Nor Pekerja Awam 09-8481931 09-8483210