MENU

SENARAI NAMA YANG DIPERTUA, MAJLIS DAERAH DUNGUN

Bilangan Nama Tempoh Berkhidmat
1 Dato' Hj. Mohd Adib bin Omar 1.1.1981 - 31.12.1981
2 YB. Tuan Hj. Muda bin Abdullah 1.1.1982 - 31.12.1986
3 YB. Tuan Hj. Harun bin Ali 1.1.1987 - 31.5.1995
4 YB. Tuan Hj. Shafie bin Daud 1.6.1995 - 31.12.1997
5 En. Abdul Razak bin Ismail 1.1.1998 - 31.7.1999
6 Engku Mohamed bin Engku A.Rahman 1.8.1999 - 31.5.2000
7 Tuan Hj. Mat Razali bin Kassim 15.8.2000 - 14.12.2002
8 En. Mohd Rozali bin Salleh 15.12.2002 - 15.12.2004
9 Tn. Hj. Md. Kamaru Al-Amin b. Ismail 16.12.2004 - 1.12.2005
10 Encik Ibrahim bin Mohamad 1.12.2005 - 31.12.2006
11 Encik Zainal Abidin bin Hussin 2.1.2007 – 31.12.2010
12 Encik Harun bin Mohamad 1.1.2011 – SEKARANG

 

Kawasan Operasi MPD


 Kawasan Opersai MPD